ARGAN OIL

Argano aliejus
- kasdieniniam naudojimui skirtas produktas
- vaikams ir suaugusiems be jokio šalutinio poveikio

Kaip atpažinti vieną?
- natūralus kvapas ir primena šviežią šlifuotų riešutų kvapą
- Jis laikomas tonuotu stiklu
- ant odos greitai absorbuojamas, nepaliekant riebalinio jausmo

Argano aliejuje yra daug antioksidantų, nepakeičiamų riebalų rūgščių, skvalenų, vitaminų (A, E, F ir tt), fermentų ir kitų sveikų medžiagų.
Natūralūs, sveiki ir gražūs plaukai
Sveikiems, stipriems ir blizgiems plaukams tiekiamas vitaminas E, nepakeičiamos riebalų rūgštys ir skvalenai. Vitaminas E yra esminė riebalų rūgštis, kuri palaiko plaukų struktūrą, yra reikalinga plaukams atkurti, skatinti sveikų plaukų augimą ir šaknų perfuziją, kad plaukai būtų kuo geriau prižiūrimi. Jis ne tik remontuoja plaukus, bet ir palaiko juos sveikus, turtingus ir gražius.

Maitinimas ir stiprumas nagams
Argano aliejaus sudėtis ne tik puikiai tinka odai ir plaukams, bet ir nagams. Taip yra daugiausia dėl vitamino E, skvaleno ir nepakeičiamų riebalų rūgščių. Dėl to nagai yra stiprūs, sveiki ir blizgūs. Nagų lovos yra pakankamai hidratuotos, todėl nėra jokių problemų.

Vitalinė ir jaunatviška oda
Argano aliejus skirtas visiems be jokių amžiaus apribojimų ar lyties ar tiesiog kokių nors skirtumų. Kadangi jis yra toks natūralus ir ekologiškas, jis neturi neigiamo poveikio netgi žmonėms jautriai kosmetikos medžiagoms. Jis gali būti naudojamas padėti spuogams ir bet kokioms odos problemoms, įskaitant visus saulės nudegimus. Dėl savo raminamojo poveikio jis gali būti naudojamas ir jautrioms odos dalims.

Dėl jo sudėties, argano aliejus priklauso 1-ajai rinkai, kai kalbama apie odos priežiūrą. Tai puikiai tinka sausai ir pažeistai odai. Jis drėkina odą, todėl ji tampa minkšta ir hidratuota. Atsisveikinkite su riebia oda!

Argano aliejus teigiamai veikia odos kolageno ir elastino susidarymą. Tokiu būdu jis padeda sumažinti raukšlių susidarymą ir sulėtinti odos senėjimo procesą. Jis turi anti-senėjimo efektą ir gali būti vadinamas grožio ir jaunimo eliksyru.

  • 36.40€

  • Prieinamumas:Sandėlyje
  • Prekės kodas: ARGAN OIL