L-ARGININE STAR

  • 18.50€

  • Prieinamumas:Sandėlyje
  • Prekės kodas: L-ARGININE STAR

L-ARGININE 500 sudėtyje yra amino rūgšties, arginino. Ši natūrali medžiaga yra būtina audinių augimui organizme. Todėl L-ARGININE 500 tinka sportininkams, norintiems padidinti raumenų masę. Argininas palengvina proteosintezę ir sumažina azoto medžiagų išsiskyrimą iš organizmo, taip užtikrinant raumenų masės augimą. Jis taip pat padidina riebalų, kaip energijos išteklių, naudojimą, taip palengvindamas kūno svorio mažinimą ir išsaugodamas tinkamą kraujagyslių pasiskirstymą, taip palengvindamas tinkamą deguonies tiekimą audiniams. Argininas stimuliuoja baltųjų kraujo kūnelių susidarymą ir reguliuoja cholesterolio kiekį kraujyje. Jis taip pat palengvina žaizdų ir nudegimų gijimą.

Rekomenduojama dozė
1 kapsulė du kartus per dieną.

Ingridientai
2 kapsulių turinys: 1.000 mg L-arginino; antikorozinis agentas: augalinis magnio stearatas, silicio dioksidas. Želatinos kapsulė.
Kad būtų lengviau orientuotis į ekstraktų aktyviųjų ingredientų kiekius, nurodome jų faktinę (originalią) kiekį.

Atsargumo priemonės
Jis nėra skirtas vaikams iki 12 metų amžiaus. Produktas nepakeičia įvairios dietos. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Pernelyg didelis vartojimas gali sukelti vidurius. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje vaikams nepasiekiamoje vietoje. Naudokite geriausia iki datos, nurodytą „EXP“ duomenimis viršutinėje talpyklos pusėje.

Parašyti įvertinimą

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha