DEVIL STAR

  • 31.50€

  • Prieinamumas:Sandėlyje
  • Prekės kodas: DEVIL STAR

Mūsų dabartinis gyvenimo stilius iš tikrųjų neveikia, ir mes linkę įstoti į kasdienes drąsias rutinas. Mes pabrėžiame aplinką, darbo problemas ir problemas santykiuose. Užterštas oras yra nepakankamo oksidacijos priežastis, dėl kurios ląstelėse vyksta netinkamas metabolizmas. Pirmieji požymiai yra optimizmo, blogos nuotaikos, vyrų recesyvinės erekcijos trūkumas, ir net abu lytiniai santykiai patiria seksualinį atgrasymą. „DEVIL STAR“ yra speciali formulė, kurioje yra arginino ir žolelių, kurios buvo panaudotos natūralios liaudies medicinoje. Šiuos tyrimus šiuo metu tiria mokslininkai. Argininas pagerina erekciją, teigiamai veikia spermos gamybą ir didina jų judumą. „Maca“ jau naudojasi vietinės gentys kaip veiksmingas afrodiziakas. „Rowdy Lamb Herb“ taip pat laimėjo savo slapyvardį „Horny Goat Weed“ arba „Fairy Wings“. Net senovės Kinijos piemenys pastebėjo, kad gyvūnai, vartojantys šį augalą, yra labiau seksualiai aktyvūs.

Rekomenduojama dozė
2 kapsulės 30 minučių prieš veikiant.

Ingridientai
2 kapsulių: Eleutherococcus senticosus (Sibiro ženšenis; šaknis; ekstraktas 50: 1) 2.000 mg; stabilizatorius: kalcio hidrofosfatas; 800 mg L -arginino monohidrochlorido; Lypedium meyenii (Maca kalnas; šaknis; ekstraktas 4: 1) 160 mg; L -argininas alfaketoglukaratas 120 mg; L citrulinas 120 mg; Amaranthus caudatus (amaranto caudatas) 100 mg; emulsiklis: kryžminis natrio karboksilmetilceliuliozė, celiuliozė; Epimedium sagitatum (epimedium, ekstraktas, turintis 40 mg ikarino) 60 mg; antikorozinis agentas: silicio dioksidas, magnio stearatas.
Kad būtų lengviau orientuotis į ekstraktų aktyviųjų ingredientų kiekius, nurodome jų faktinę (originalią) kiekį.

Atsargumo priemonės
Ji nėra skirta vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims. Produktas nepakeičia įvairios dietos. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti sausoje ir tamsioje vietoje. Naudokite geriausia iki datos, nurodytą „EXP“ duomenimis viršutinėje talpyklos pusėje.

Parašyti įvertinimą

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha