Norite važinėti nauju automobiliu?

NORITE VAŽINĖTI SU NAUJU AUTOMOBILIU?


ESATE PLAČIŲ GALIMYBIŲ SVETAINĖJE –


RINKITĖS ČIA IR DABAR!


www.amoson.eu
  1. Mūsų įmonė siūlo Jums važinėti visada naujais arba naudotais automobiliais, kuriuos suteiksime už mažą nuomos mokestį - jis kas mėnesį sudarys nuo 10€. Automobilių pasirinkimas neribotas - galite rinktis visus, kurie tik yra gaminami visame pasaulyje, todėl tikrai išsirinksite tokį, apie kokį visada svajojote!


  1. Norėdami išsinuomoti iš įmonės automobilį jūs privalote užsiregistruoti svetainėje www.amoson.eu , nusipirkti prekių už 400€ ir jūs jau esate įtraukti į naujo automobilio projektą (pinigus galima sumokėti per du kartus dalimis, pvz. jei pirmąjį mėnesį įmokate 200€, antrą mėnesį taip pat 200€, arba 300€ + 100€). Toliau pati sistema automatiškai rinks ir pildys jūsų komandą tam, kad gautumėte naują automobilį išperkamosios nuomos pagrindu. Jeigu praleisite vieną mėnesinį mokėjimą, sistema automatiškai išmes iš eilės ir jums teks iš naujo registruotis įvykdant pirminį apsipirkimą.


  1. Būtina sąlyga gavus automobilį: jums reikia kiekvieną mėnesį pirkti prekių internetinėje parduotuvėje www.amoson.eu  už 100€,bei papildomai sumokėti automobilio nuomą, kuri sudarys nuo 10 € , nes šios sumos dydis priklausys nuo automobilio klasės.


  1. Jeigu norite uždirbti iš svetainės, tada užregistruokite pirkėją nuo savęs (savo vardu ar numeriu), ir jums įmonė iš karto skirs vienkartinę 150 € premiją.  1. Jūs nesate įpareigoti ar įsipareigoję nuolat atvesti klientus, tačiau jeigu neatvesite klientų, tai ir neuždirbsite papildomų pajamų. Internetinė parduotuvė www.amoson.eu nuolat taikys nuolaidas ir atnaujins prekių asortimentą, kad kiekvienam klientui būtų malonu užsukti ir pirkti daug sykių.


  1. Kiekvienas užsiregistravęs asmuo naujo automobilio projektui ir norintis įsigyti brangesnį daiktą negu jam priklauso pagal sąlygas, gali įsigyti ir už šį daiktą / prekę sumokėti daug kartų, kol išmokės jo vertę; pvz. jei prekė kainuoja 2000€, o pirkėjui reikia tik 100 € apsipirkti, jis vis tiek pasirenka sau patinkančią prekę, kurios vertė yra 2000 €, tačiau komentare įrašys, kad mokės 20 x 100 € ir po išmokėjimo realiai įsigys prekę.


  1. Klientas, užsiregistravęs į naujo automobilio projektą, turi nurodyti, kokio automobilio pavadinimo ir modelio norėtų, kad įmonė galėtų pradėti formuoti pasiūlymą.


  1. Automobiliai yra parduodami su išperkamąja nuoma, taip pat jums suteikiama galimybė kiekvienais metais pasikeisti į naujesnį ar prabangesnį automobilį, o jūsų senąjį automobilį be papildomų išlaidų perims įmonė.

  1. Įmonė pasilieka teisę protingai keisti nuomos sąlygas, prieš tai neinformavusi visų nuomojančiųjų.