MŪSŲ PARTNERIAI!

Paskolos tik elektroninės parduotuvės eumarkt.eu klientams be kredito istorijos, nereikalaujame įrodyti pajamų.

Kas gali gauti paskolą?

Visi elektroninės parduotuvės eumarkt.eu klientai, sulaukę 18 metų ir daugiau, bei turintys oficialiai galiojantį asmens dokumentą.


Kokie mėnesio procentai?

Mėnesio procentų nėra, metinis mokestis kiekvienam klientui bus 2 procentai.


Kiek kainuoja sutarties mokestis?

Sutarties mokesčio nėra, tad sutartį pasirašysime visiškai nemokamai.


Ar yra kokie nors kiti paslėpti mokesčiai?

Taip, mokesčiai yra, tačiau jie visai ne nuslėpti - gavusiems kreditą reikės už kiekvieną tūkstantį eurų kas mėnesį mokėti po 2 € draudimą. Taip pat kiekvieną mėnesį reikia apsipirkti parduotuvėje eumarkt.eu už 100€ sumą (apsipirkimas tai ne mokestis, nes rinkdamiesi įsigyjate patikusių prekių). Tarkim, jei jūs pasiėmėte 10000€ kreditą, tai kiekvieną mėnesį apsiperkate prekių už 100€ ir susimokate 20€ draudimą.


Kodėl reikia apsipirkti parduotuvėje?

Parduotuvėje reikia apsipirkti todėl, kad būtumėte mūsų klientu, nes svetimiems asmenims, t. y. ne mūsų klientams, su tokiais mažais procentais mes neskoliname. Tai sąžininga.


Kokio užstato reikalaujate?

Mes nereikalaujame jokio užstato, nereikalaujame įrodyti pajamų kilmės ar atsiradimo fakto, mums netgi neįdomu, ar iš viso kažkur dirbate. Pragyvenimo strategija - tai jūsų asmeninis reikalas.


Kaip iš jūsų gauti paskolą?

Visai paprasta: jums reikia užsiregistruoti internetinėje parduotuvėje eumarkt.eu, nusipirkti prekių už 200€ ir jau esate programoje. Toliau - priklausomai nuo to, kokios sumos jums reikia, tiek turėsite pritraukti savo pažįstamų, giminaičių ar kitų asmenų, kad jie užsiregistruotų po jumis su jūsų numeriu ir apsipirktų mūsų parduotuvėje. Tai garantuotai padės jums gauti kreditą. Pavyzdžiui, jums reikia 10000€, tai padauginame 2,2 ir gauname 22000€, reiškia, jums reikia pakviesti po savęs 110 žmonių,iš kurių kiekvienas apsipirks už 200€, ir jau galėsite gauti paskolą 10000€ be jokių sunkumų, išvedžiojimų ar pažymų.


Kuriam laikui suteikiama paskola?

Paskola suteikiama neribotam laikui, todėl grąžinti pradėti galėsite, kai nuspręsite, kad jau galite pradėti grąžinti. Vienintelis dalykas, ką privalėsite padaryti, tai kiekvieną mėnesį apsipirkti prekių už 100€ ir susimokėti draudimą. Taip pat kiekvienais metais prie sumos pridėsime 2 procentus paskolos mokesčio.


Kodėl jūs tai darote?

Kadaise ir pats buvau jaunas ir žinau, kaip sunku kabintis į gyvenimą, kada tau niekas nepadeda, kai visiems vienodai šviečia ir giliai nusišvilpti, kad tu nori pradėti normaliai gyventi. Dar vienas pliusas, kad jūs tampate mano pastoviu pirkėju. Tai abipusiai naudingas sandoris, todėl verta garbingai laikytis bendrų taisyklių.

gallery/5446a654-b251-4f78-b205-a0778ee50bb2
gallery/2
gallery/eumarkt-logo-1569527019